The past †

28. února 2011 v 22:48 | Lea |  Blah, Blah, Blah..
Je krásné si zavzpomínat, jak jsme vypadali, jak jsme se chovali, jak jsme byli malí... je toho hodně, co se na nás změnilo.. za ty týdny, měsíce, roky našeho života.
I wish to return to the past!!
Moje minulost je jako počasí, jednou krásná, podruhé ošklivá. Ztratila jsem spousty známých, příbuzných a kamarádů, hlavně smrtí. Když bych porovnala sebe v minulosti, byla jsem taková ta ''tatínkovo'' holčička. Byla jsem rozmazlenej hajzlík, dnes už si to přiznám. Měla jsem všechno na co jsem se podívala. DÍKY BOHU ŽE JSEM JINÁ. Často se sama sebe ptám, jestli je to tím, že jsem vyrostla a nebo tím, že mě změnili moji nový kamarádi. Na tohle se dá odpovědět, ale snadno, ''OBOJE''. Když se na to tak podívám, byla jsem vážně krásnej prcek, i když, občas pěknej Xichťák :).
5ti letá :)
Je fakt, že když porovnám fotky z dětství s fotkama z přítomnosti. Změnila jsem se, a to o hodně. Zbělele mi kůže, zrudly rty, ztmavly vlasy, a mám úplně jiné oči.
↑ 10ti letá :)
Pravdou je také, že jsem změnila názory, styl jak v oblékání tak i v hudbě. Začla jsem hrát na kytary, klavír a začla jsem zpívat, založila si skupinu a hudbě se věnuji stále.
↑ přítomnost - 13 let
Také je pravda, že jsem v minulosti udělala plno chyb. Ráda bych je napravila, jenže to nejde.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ajiik Ajiik | Web | 28. února 2011 v 23:33 | Reagovat

Ahoj.
Děkuju, za okomentování článku.
No, asi máš pravdu. Po tom to bude asi jiné. Vlastně psané to je tak, že jsem v tomhle ohledu nezkušená.. :D Takže to jsou takové ty moje řeči, jak to citím teď. Co může být pak, to je ve hvězdách. :)
Jsem ráda, že jsi napsala svůj názor. ;)
Měj se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama